Stylové vybavení a efektivní výzdoba interiéru vytváří v místnosti příjemnou energii. To vás vtáhne dovnitř a navodí dobrou domácí atmosféru, ve které se cítíte dobře.

Nicméně nepromyšlený design a narychlo vybrané kousky nábytku odsoudí váš domov k neútulnému a neosobnímu prostoru bez nápadu. Jinými slovy, špatně zvolený design je nuda. A vy nechcete být nudní, že?

Domácí prostředí by vás mělo inspirovat, stimulovat a hlavně bavit, stejně jako Playamo online baví své uživatele, kteří mají možnost vybrat si ze široké nabídky online her a užít si plno zábavy.

Abyste se vyhnuli nudnému domácímu interiéru, musíte nejprve vědět, co ho způsobuje. Zde je několik chyb, které způsobují, že se doma cítíte v lepším případě jako v hotelovém pokoji, v horším případě jako na studentské koleji.

Nudná jednotvárnost

Při návrhu interiéru je důležitá konzistence barvy a textury, to ale neznamená, že má být všechno ve stejném barevném tónu! Rozhodně neklonujte stejný odstín jedné barvy od podlahy až ke stropu. Zvolte si paletu dvou až tří barev, které spolu dobře ladí a těch se držte.

Holý prostor bez textury

Dobře zvolená paleta barev nestačí, přidejte texturu – jen tak dodáte místnosti na zajímavosti. Koberec pod konferenčním stolem, dlouhé závěsy nebo sladěné polštáře mohou nudný prostor proměnit k nepoznání.

Nudná šeď bez dekorací

Efektivní domácí dekorace různých tvarů a velikostí vytváří ucelený ráz prostoru. Pokud navíc mají dekorace kolem sebe dostatek místa, vynikne jejich krása. Chytře rozmístěné dekorace dodají místnosti dynamiku i příběh. Z výstavky keramických figurek tento dojem nezískáte.

Cílem je vytvořit kolem sebe atraktivní prostor, který ve vás vzbuzuje pozitivní emoce a rozproudí vaši energii, kdykoliv přijdete z venku domů.