Zařizujete právě novou domácnost nebo předěláváte tu stávající? Hledáte inspiraci pro váš dům či byt? Zajímáte se o dekor interiérů?

V tom případě jsou webové stránky dekado.cz tím pravým místem přesně pro vás.

Na stránkách dekado.cz se naleznete zajímavé a potřebné informace o stylovém nábytku, domácích dekoracích a bytových doplňcích.

Dozvíte se všechny potřebné tipy a základní pravidla, která je potřeba respektovat při výběru nábytku i doplňků a zařizování domácího interiéru.

Dekado.cz zodpoví vaše otázky, které si při zařizování životního prostoru určitě kladete:

Jak si vybrat kvalitní stylový nábytek?

Výběr toho nejlepšího nábytku, který by byl kvalitní a zároveň nadčasový, není snadný. Musíte definovat váš styl a najít kvalitní moderní design, který doplní vaše domácí interiéry nebo venkovní terasu a zahradu. Když už se rozhodnete koupit nový nábytek, chcete si být jisti, že vypadá stylově, je pohodlný a má ty správné rozměry.

Jak zařídit dokonalou ložnici?

Postel, polštáře, lampy, noční stolky – ať už jste ctižádostivým návrhářem interiérů, nebo chcete svoji ložnici jen trochu vylepšit, jde především o její útulnost a funkčnost. Pomůžeme vám vytěžit z designu vaší ložnice maximum.

Jak zařídit, aby byla koupelna funkční a zároveň trendy?

Na dekor koupelny se často zapomíná, přitom koupelna by neměla být pouze funkční místností, ale i stylově vypadat. Inspirujte se!

Jak si vybavit domácnost na základě osobního vkusu?

Chcete, aby váš domov vypadal co nejlépe a zároveň odrážel váš osobní styl? S trochou plánování a dodržování jednoduchých pravidel, jaká používají i profesionální návrháři interiérů, budete mít mnohem větší šanci na úspěch.