Přestěhování do nového domova může být jednou z velkých radostí života, ale může to být také doba nejistoty, zejména pokud jde o domácí dekor. Jak zajistíte, aby váš prostor vypadal co nejlépe a zároveň odrážel váš osobní smysl pro styl?

Uděláte-li to dobře, odměnou vám bude příjemný a krásný domov. Budete-li postupovat bez rozmyslu, skončíte s hromadou nábytku a bytových doplňků, které nikdy nevytvoří příjemný celek.

S trochou plánování a promyšlených kroků, jaké používají profesionální návrháři interiérů, budete mít mnohem větší šanci na úspěch a navíc si při vybavování nové domácnosti užijete mnoho zábavy, stejně jako na playamo-bonus.org, které nabízí řadu atraktivních her online. Dobrou zprávou je, že k hraní nepotřebujete žádný nábytek, jen pevné připojení k internetu. Ujistěte se tedy, že ho v nové domácnosti máte!

Nezačínejte v obchodě s nábytkem

Ano, potřebujete pohovku. A taky mnoho dalších věcí. Ale nezačínejte panicky plánovat váš interiér v obchodě s nábytkem, jen proto, že máte prázdný domov.

Začněte v místnosti, kterou chcete zařídit, vyzbrojeni metrem a poznámkovým blokem.

Všechno si změřte

Sladění velikosti nábytku s velikostí místnosti je zásadní. Než začnete navrhovat, změřte délku a šířku každé místnosti, kterou chcete vyzdobit, spolu s výškou stropu a prvky, které by vám mohly překážet – schody, sloupy, radiátory a další překážky.

Rozhodněte se, jak chcete žít

Toto je složitější část, u které neexistují žádné správné nebo nesprávné odpovědi. Pokoje mohou být tradiční nebo moderní, formální nebo uvolněné a vizuálně teplé nebo chladné.

Například výzdoba domu pro někoho, kdo pravidelně pořádá velké večeře, by se měla lišit od domova někoho, kdo chodí jíst do restaurace. Osoba, která plánuje vystavit všechny nashromáždění knižní tituly, by měla mít jiný obývací pokoj než osoba, která sní jen o tom, že leží u televize.